Veľkoformátová UV Tlač

Reklamné plachty, bannery, Roll up


Bannery a veľkoplošné polepy sú ideálnou voľbou pre efektívnu vonkajšiu reklamu. Naše bannery sú vyrobené z kvalitných materiálov a s vysokou kvalitou tlače, čo zaručuje dlhodobú životnosť a atraktívny vzhľad, ktorý upúta pozornosť okoloidúcich.

 

Roll up  sú praktickým riešením pre prezentácie, veľtrhy či iné podujatia. Ponúkame roll up s jednoduchým a rýchlym montážnym systémom, ktoré sú ľahko prenosné a skladovateľné.

Sieťovina / mesh, Vlajky

Sieťovina / mesh resp. vlajkovina je určená pre použitie, kde sa vyžadujú ľahšie a priedušnejšie materiály. V našej ponuke nájdete aj vlajky rôznych veľkostí a tvarov.

Fólie, Veľkoplošné polepy, nálepky

Polep áut, výkladov a iných povrchov  zvýšia viditeľnosť vašej značky alebo reklamy.  

Veľkoformátová tlač prostredníctvom UV tlačiarne je spôsobom, ako vytvoriť  nádherné a profesionálne výtlačky pre rôzne účely. Pri tlači môžete očakávať živé a presné farby na vašich výtlačkoch. Okrem toho, je možnosť pridať lak na povrch výtlačkov, čo im dodá lesk a ochráni ich pred poškodením. Taktiež vieme použiť bielu tlač, ktorá umožňuje tlač na tmavé alebo transparentné materiály.

Embossing  alebo vyvýšená tlač pri UV tlači dodáva efekt hmatateľnej textúry vašim výtlačkom a zvyšuje ich hodnotu.

Veľkoformátové plány, papiere

Veľkoformátová UV tlač zaručuje presnosť a čitateľnosť detailov, čo je nevyhnutné pre úspešnú realizáciu stavebných projektov. Taktiež tlač veľkoformátových plagátov a informačných prospektov k rôznym podujatiam a akciám.

Tlač na plátno aj s vlastnou reklamou, obrazy na plátne
/rodinné, svadobné, portréty,…/

Tlačou na plátno vieme vytvoriť nádherné umelecké diela z vašich fotografií, ktoré budú skvelým doplnkom do vášho interiéru. Skrášlite si domácnosť, kanceláriu, či obchodný priestor obrazom s vlastným dizajnom podľa vašich predstáv. Fotoobraz  je taktiež jedinečný darček, ktorý poteší vašich blízkych.

« z 8 »